Noda jau yra užimta 492,6 GB ir laisva 7.4 GB nors pagal QNAP nas užimta yra 467.34 GB

Sveiki,

Gal kas galit padėti suprasti kame problema su vienu is mano nodu. Esu skyręs 500GB vietos ir pagal noda jau yra užimta 492,6 GB ir laisva 7.4 GB nors pagal QNAP nas užimta yra 467.34 GB. Kur gali būti bėda ?
Kitas dalykas nuo vakar labai krito egress, o ingress iš viso neliko. Sutrasčiau kad dėl mazai likusios vietos sumažėjo ingress bet kodel egress taip sumažėjo ?
Gal turit kokių patarimų ką daryti ?

D4C494EE-05BD-482F-9705-9ECA7CAA5F04_4_5005_c

D0661E41-CAED-4F47-8970-6DD29710ACB6_1_201_a
Nodo versija 0.34.6

Dėl vietos tai node 1GB = 1000MB, QNAP gal 1GB=1024MB.

O dėl trafiko tai bent jau anksčiau jie testus darydavo taip - uploadina failą, to to tą patį parsisiunčia ar pan, tai jei node užsipildo trafiko nė į vieną pusę nelieka.

Dėl skaičiavimo tai įdomiai čia gaunasi.
Na dar dadejau 100GB tai srautas pakilo iškart.

Ar teisingai suprantu kai pasileis produkcine versija tai tęstiniai failai bus ištrinti ? Ar bus laikoma tolisniam testavimui ?

Na čia jau tik Storj žino šitą. Bet šiaip, normalūs useriai tai greičiausiai elgsis kitaip, nes pvz aš tarkim failą įkeliu ir po mėnesio parsisiunčiu ar jau kada sugalvoju, kitaip sakant, pilnas nodas vistiek gautų kažkiek išeinančio trafiko.
Tuo tarpu dabar tokie testai, kad upload -> download. Pilnas node - nieko nesiunčia nė į vieną pusę.

tai taikoma tik vieno tipo bandymams. Į jūsų mazgą įkeltus duomenis galima atsisiųsti.