Lietuviškai/Lithuanian speakers

Laba visiem, zekit noriu antra node sukurt su kitu hdd tai man reikia identity nauja susikurt taip? Ant to pacio neina daug kartu? Ir ta identity reikia saugot kazkur saugiai?

Kiekvienam node reikia savo identity. Pačius identity failus galit saugot tam pačiam hdd kaip ir bus to node duomenys, nes be duomenų identity yra nereikalingas :slight_smile:

Keli node su tuo pačiu identity yra labai greitas būdas gaut baną tam identity.

1 Like

oke tai zodziu per cmd sugeruoju identity ir imetu i ta hdd kur yra to identity failai, taip?

Taip, tik aš dėčiau į kitą direktoriją, o tai gal susipainios po to ar kaip.

Nepavyksta kazko, o identity reik su nauju email irgi priregistruot taip? Trobleshoota peaeina, pasijungia node ir po keliu sekundziu mirsta

node ID in file (12dEjGq338csu4TGuDTTVC69TTDzx3qGQLcxqkkoJjYEnptjbtC) does not match running node’s ID (126mEMkuwFdzHpUst7fVnrGVKYFHfFYSF1ducskVpRWXXaannRE)
loguose sitas pirmas error malyg

Jau suradau, reikejo istrint pries tai bandyto kurti node visus duomenis, dabar nebecrashina betttttt pakungus dashboard rodo offline bet raso kad node is running ir suspension and audit raso visur 0% cia reiskia kad diskvalifikuotas node? Nes ispradziu bandziau identity kurt ant to email tai nezinau gal jau buvau sukures ir ana uzbanino?

Galima ant to paties emailo kelis kartus, bet kiekvieną kartą reikia gaut naują autorizacijos kodą.

O portai nuforwardinti? Gal prie servo neprisijungia, ką logas rašo?

taip ir buvo kad portai neforwardinti… Logai raso kad palydovai neprisijungia prie node. Durna situacija nueini i routerio portforwarding bandai forwardint bet raso kad sie portai jau yra priskirti kazkur ir neleidzia. Viska bandziau ziurejau ar viskas atitinka kelis kart net firewall ten tas taisykles padariau vistiek nejo… Restartavau routeri pyst leidzia forwardint ta nauja porta… viskas ir pasitaise stebuklingai :man_facepalming: :man_facepalming: :man_facepalming: :man_facepalming:

This is mean that you trying to run a new node with a different identity.
When you generate a new identity, you may provide a new name, storagenode2 for example, and it will create a folder with this name and new certificates. Next you would sign it with a new authorization token (you may use the same email, but the previous authorization token should be used, otherwise it would show the same token) using this new name storagenode2.
You may also specify the folder, where this folder will be created, i.e.

./identity create --identity-dir /mnt/x/storagenode2/identity storagenode2 

it will create a folder /mnt/x/storagenode2/identity/storagenode2 and place there new certificates.
You may also use a different name, i.e.

./identity create --identity-dir /mnt/x/storagenode2 identity 

it will create a folder /mnt/x/storagenode2/identity and place there new certificates (I used this method and now I have a convenient folders tree, /mnt/x/storagenode2/storage contains data, /mnt/x/storagenode2/ contains config.yaml and orders folder, identity is live in the /mnt/x/storagenode2/identity).

Tai reiškia, kad bandote paleisti naują mazgą su kita tapatybe.
Kai sukuriate naują tapatybę, galite pateikti naują pavadinimą, pvz., storagenode2, ir jis sukurs aplanką tokiu pavadinimu ir naujus sertifikatus. Tada turėtumėte jį pasirašyti naudodami naują prieigos raktą (galite naudoti tą patį el. pašto adresą, tačiau turėtų būti naudojamas ankstesnis prieigos raktas,kitu atveju būtų rodomas tas pats prieigos raktas), naudojant šį naują pavadinimą storagenode2.
Taip pat galite nurodyti aplanką, kuriame šis aplankas bus kuriamas, t.y.

./identity create --identity-dir /mnt/x/storagenode2/identity storagenode2 

jis sukurs aplanką /mnt/x/storagenode2/identity/storagenode2 ir įdės ten naujus sertifikatus.
Taip pat galite naudoti kitą pavadinimą, t.y.

./identity create --identity-dir /mnt/x/storagenode2 identity 

tas izveidos mapi /mnt/x/storagenode2/identity un ievietos tajā jaunus sertifikātus (es izmantoju šo metodi, un tagad man ir ērts mapju koks, /mnt/x/storagenode2/storage satur datus, /mnt/x/storagenode2/ satur mapi config.yaml un orders, identitāte ir pieejama mapē /mnt/x/storagenode2/identity).

Dekui Alexey jau issiaiskinau viskas atrodo veikia. Tik gaila mazokai apie antro node kurima yra youtubej viska per forumus reik ieskotis.

taip, sutinku, YouTube beveik nieko nėra, išskyrus šį vaizdo įrašą apie kelių mazgų kūrimą (ir net tada Windows):

Bet jūs galite peržiūrėti dokumentus: How to add an additional drive? - Storj Docs

Tai visdelto pakankamai greitai pildos tas diskas netruks 20metu tikrai kaip tikejaus :sweat_smile:

Priklauso. Kai kurie modeliai gali tarnauti labai ilgai. Turiu keletą diskų (iš trijų) iš 2009 m., kurie šiuo metu vis dar veikia.

Sveiki cia man toks idomus dalykas atsitiko dabar cia diskai pildos su tuo test data ir man prisipilde as pagalvojau kad reikia padidint siektiek disku vieta nes dar buvo mazdaug treksdalis nepriskirta prie storj, pakeiciau disku vieta ir puse uzimtos vietos storj dabar dingo ar cia jau reik susimastyt are cia taip turi but? as tik padidinau vieta naudojant storagenode toolbox ir restartavau nodes


buvo uzpildya beveik 10tb o dabar taip

Naujai keliami test failai yra trinami kas maždaug 30d, o gal kažkas dar anksčiau ištrinta buvo.
Arba nodas nebesusiskaičiuoja vietos, kiek realiai užimta?

10tb uzimta ten apie 500gb trash buvo bet vistiek

ir turiu 2 nodes as abiem padidinau vieta ir abiem is tu 10tb liko mazdaug 6tb

Bet realiai užimama vieta nesumažėjo? Kažkoks nedaskaičiavimas gal tada.

diske rodo uzimta 10tb